Zamień mikroSubiekta na Subiekta 123 za darmo!

 

Z okazji 30-lecia Insertu przygotowaliśmy dla użytkowników mikroSubiekta niepowtarzalną ofertę, a właściwie urodzinowy prezent. Dzięki specjalnemu kodowi licencji, który w maju otrzyma każdy posiadacz programu, będzie można całkiem za darmo zamienić swój stary system na najnowszą wersję Subiekta 123 na 12 miesięcy.

 

To niezwykle ważne, bo wersje mikroSubiekta będą ukazywać się tylko do końca roku. Od 1 stycznia 2023 program nie będzie rozwijany i aktualizowany.

Subiekt 123 to nowoczesny i funkcjonalny program do fakturowania online. Webowa aplikacja służy do wystawiania dokumentów handlowych online, prowadzenia sprzedaży, zarządzania informacjami o towarach i klientach. Daje znacznie więcej możliwości niż mikroSubiekt. Klienci, którzy zdecydują się zamienić mikroSubiekta na Subiekta 123, mogą też zgłosić się po bezpłatny moduł fiskalizacja, który umożliwia swobodne drukowanie paragonów na drukarce fiskalnej.

 

 


Co zyskasz przechodząc  
z mikroSubiekta na Subiekta 123 • Szybkie wystawianie faktur, kiedy chcesz i gdzie chcesz
  Prosto i szybko wystawisz faktury na dowolnym urządzeniu i w dowolnym miejscu. Do uruchomienia programu wystarczy przeglądarka internetowa.
 • Zapomnij o archiwizacji – Twoje dokumenty będą bezpieczne w chmurze
  Nie będziesz się więcej przejmować kopiami zapasowymi. Program działa w chmurze i sam wykonuje kopie danych.
 • Zawsze aktualna wersja
  Nie musisz czekać na nową wersję i dokonywać aktualizacji. Wszystko wykona się automatycznie. Dzięki temu nawet w czasie ciągłych zmian prawnych będziesz zawsze pracować na najnowszej wersji zgodnej z ustawami i rozporządzeniami.
 • Automatyczne pobieranie informacji
  Nie musisz już wypełniać danych klientów. Wystarczy wpisać NIP, a adres i numery rachunków bankowych pobiorą się same. Sprzedajesz w walutach zagranicznych? Kursy na dokumentach zaciągną się automatycznie i trafią do programu.
 • Wiele typów dokumentów handlowych
  Otrzymasz większe wsparcie przy sprzedaży dzięki nowym typom dokumentów, m.in. wystawiając faktury zaliczkowe, pro forma i faktury marża.
 • Automatyczne przesyłanie dokumentów do biura rachunkowego
  Zapomnij o uciążliwym dostarczaniu papierowych dokumentów do biura rachunkowego. Z Subiekta 123 można je automatycznie przesłać wprost do programów księgowych InsERT nexo PRO, na których pracują biura rachunkowe.

 

Będziesz mógł też wykorzystać wiele funkcji, których nie ma w mikroSubiekcie, m.in.: własne formaty numeracji dokumentów, konfigurowalne wydruki dokumentów, własne szablony e-mail z dokumentami, faktury cykliczne, oznaczania kodów GTU na pozycji dokumentu i w kartotece produktów, pobieranie zestawień w postaci arkusza kalkulacyjnego, zbiorcze pobieranie dokumentów.

Jeśli osoby obsługujące program w Twojej firmie na co dzień posługują się językiem obcym, będą mogły skorzystać z angielskiej, niemieckiej, ukraińskiej lub rosyjskiej wersji językowej. Oprócz pobierania kursów walut i wsparcia dla kartoteki kontrahentów zagranicznych Subiekt 123 wspiera także pakiet VAT e-commerce.


Zasady wymiany mikroSubiekta na Subiekta 123

 

 1. Przygotuj kod, który trafił do Ciebie mailem lub SMS-em. Nie masz kodu, skontaktuj się działem sprzedaży (mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 501-431-006). Pamiętaj, by przejść na Subiekta 123 jak najszybciej – promocyjny kod rocznej licencji musi zostać aktywowany do 31 lipca 2022.
 2. Z kodu może skorzystać tylko firma, która go otrzymała (kod powiązany jest konkretnym NIP-em).
 3. Promocja nie dotyczy klientów posiadających licencję mikroSubiekta, którzy są również użytkownikami: Subiekta GT, Subiekta nexo, Subiekta nexo PRO, Subiekta 123 – w tym licencji udostępnionej przez biuro rachunkowe (obecnie lub w przeszłości), mikroSubiekta w wersji dla biur rachunkowych.
 4. Możesz równolegle korzystać z mikroSubiekta i Subiekta 123 przez 12 miesięcy od daty rejestracji Subiekta 123.
 5. Aby aktywować kod, wybierz jedną z opcji poniżej: